Dardania Forum

Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 promovime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolliNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/01/2008

promovime Empty
MesazhTitulli: promovime   promovime Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:28 pm

Kėtu kisha kėrkuar staf i nderuar qė tė zgjėroni kėtė rubrikė jo vetėm nė promovimin e faqeve,por edhe promovimin e krijimtarisė letrare,kulturore dhe tė artit,ndryshe hapėsira e veprimit pėr krijuesit kėshtu siėshtė hartuar kyforum ėshtė e ngushtė.
Lus pėr mirėkuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
promovime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Dardania Forum :: - Webmasters :: Promovime-
Kėrce tek: