Dardania Forum

Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 KĖTU DO TĖ GJENI VETĖN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolliNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/01/2008

KĖTU DO TĖ GJENI VETĖN Empty
MesazhTitulli: KĖTU DO TĖ GJENI VETĖN   KĖTU DO TĖ GJENI VETĖN Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:20 pm

Tė nderuar student nė Atdhe dhe diasporė,ejani nė forumin e Dardanisė,ndoshta do tė i merrni vetės pak kohė,porju do ta gjeni vetėn kėtu
dhe jo vetėm qė do ta gjeni vetėn,por ju jeni ata nga tė cilėt tė tjerėt marrin eksperiencė.Mos nguroni tė na pėrgjigjeni.

RRespekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KĖTU DO TĖ GJENI VETĖN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Dardania Forum :: - Dardania Forums :: Bota Studentore-
Kėrce tek: