Dardania Forum

Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Pėrshėndetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolliNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/01/2008

Pėrshėndetje Empty
MesazhTitulli: Pėrshėndetje   Pėrshėndetje Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:02 pm

Fillimisht ju pėrshėndes gjithė anėtarėt e forumit tuaj edhe psenuk ju njoh asnjėrin,ju dėshiroj punė tė sukseshme dhe besoj se me punė do tė njihemi mė mirė.
Gjithė tė mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pėrshėndetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Dardania Forum :: - Dardania Forums :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: