Dardania Forum

Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hi Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GertiNumri i postimeve : 1
Registration date : 21/07/2007

Hi Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Hi Pershendetje   Hi Pershendetje Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 4:30 pm

Pershendetje Une Jam Ai qe ka Ngritur kete Forum dhe qe do ta shkaterroj
i them atij qe ka ndrrue pass te prese edhe ca dite sa te mberris ne shtepi dhe do e blokoj
flm per mirekuptin nqs doni te mbani kete forum kontaktoni me mua te merremi vesh cool_heeertu@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolliNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/01/2008

Hi Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Pershendetje   Hi Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:59 pm

Gerti shkruajti:Pėrshėndetje,Unė jam ai qė ka ngritur kėtė forum dhe qė do ta shkatėrroj!

I themi:Nėse doni tė e shkatėrroni nanjoftoni me kohė,tė mos futemi fare,hahaha...

Mė tej Gerti shkruajti: Nqs.doni tė mbani kėtė forum kontaktoni me mua tė merremi vesh!Qfarė kemi tė mirremi vesh Gerti?Ju paga nuk ofroni ndoshta...tjetėr ne shkruajmė,ajo qė nuk ėshtė nė pėrputheje me forumin fshijeni dhe ja jemi marrė vesh.

Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,jetoj nė Gjermani,punoj pėr shtypin,mirrem me shtypin,profesion e kam shkrimin.

Pas punės jam i stėrngarkuar,bashkėpunoj me 16 forume shqiptare,ajo qka mė nxiti tė kyqem te ju ishte emėrtimi:DARDANIA FORUM; mė pėlqeu dhe shpresoj do tė kalojmė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Dardania Forum :: - Dardania Forums :: Prezantoni Veten-
Kėrce tek: