Dardania Forum

Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Cilesia E Faqes Tone?

Shko poshtė 

Votoni
Bukur Fare
Cilesia E Faqes Tone? Vote_lcap0%Cilesia E Faqes Tone? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mire
Cilesia E Faqes Tone? Vote_lcap100%Cilesia E Faqes Tone? Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Jo Keq
Cilesia E Faqes Tone? Vote_lcap0%Cilesia E Faqes Tone? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dobet
Cilesia E Faqes Tone? Vote_lcap0%Cilesia E Faqes Tone? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shum Dobet
Cilesia E Faqes Tone? Vote_lcap0%Cilesia E Faqes Tone? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 3
Age : 37
Registration date : 09/02/2007

Cilesia E Faqes Tone? Empty
MesazhTitulli: Cilesia E Faqes Tone?   Cilesia E Faqes Tone? Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 1:49 am

Si ju Duket Faqja Jon ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dardania.forumsq.net
shaban cakolliNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/01/2008

Cilesia E Faqes Tone? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilesia E Faqes Tone?   Cilesia E Faqes Tone? Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:13 pm

Fillimisht faqja juaj ėshtė nė rrugė tė mbarė,pak anėtar po,por tė pėrpiqemi tė e bėjmė mė interesante,qė ti nxisim tė kyqen tė tjerėt.
Sa i pėrket faqes kjo fillimisht mė duket e ngushtė,por ndoshta do tė bėni zgjėrime,psh tė hapni rubrika pėr:Letėrsi,gjuhė,dashuri,teologji,zonė argėtimi,gjuhė tė huaj,kulturė
art,muzkė......Kėto besoj i nxisin tė rinjėt tė kyqen kėtu:Ishte ky vetėm propozim,nuk do tė thotė qė edhe duhet tė ndėrmirret.

rrespekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cilesia E Faqes Tone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Dardania Forum :: - Dardania Forums :: Studime dhe Sondazhe-
Kėrce tek: