Dardania Forum - Portalli


Forumi Virtual i Shqiptareve
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Mirė se erdhėt nė Dardania Forum.
Stafi i Dardania ju uron mireseardhjen dhe bashkėbisedim tė kėndshėm pranė Fundjava Regjistrohuni tani qė tė shkruani mendimet dhe opinionet tuaja nė kėtė komunitet.Regjistrimi ėshtė falas dhe ju kushton maksimumi 1 minutė kohė Klikoni kėtu pėr tu Regjistruar tek Dardania Forum!
Menu Kryesore
 Kreu
 
Forumi
 
Anetaret
 
Profili
 
Pyetsori
Filma Shqiptare
 Dashuri Me Krisma
 
Dasma e Sakos
 
Debatik - Coli
 
Detyre e Posatcme
 
Dimri i fundit
 
Brazdat
 Bolero
 Besa e Kuqe
 Cifti i Lumtur
 
Fortuna
 
Gjeneral Gramafoni
 
Guna permbi tela
 Komisari Drites
 Hije qe mbeten pas
 I dashur Armik
 
Intendenti
 
Kapedani
 
Koncert ne vitin 1936
 
Kthimi i Ushtrise Se Vdekur
 
Kur Zbardhi Nje Dite
 
Liri a Vdekje
 
Lugina e Pushkatareve
 
Lule te kuqe Lule te zeza
 
Lulekuqet mbi mure
 
Maestro
 
Malet me Blerim Mbuluar
 
Melodi e panderprere
 
Mesim per Linden
 
Mesonjtorja
 
Mision Pertej Detit
 
Muri i gjalle
 
Mysafiri
 
Ndergjegja
 
Ne shtepine tone
 
Nje Milion Euro
 Nje shoqe nga fshati
 
Nje vonese e vogel
 
Njeriu me Top
 
Operacioni Zgjarri
 
Opingat e Sheros
 
Pallati 176 - I -
 
Pallati 176 - II -
 
Peng[Ngjarje e Vertete]
 
Per ke bie kjo daulle
 
Perballimi
 
14-vjec Dhender
 Piruet-KinoKomedi 2006
 
Plaku dhe Hasmi
 
Plumbi prej plasteline
 
Prefekti
 
Rrethimi vogel
 
Rruge te Bardha
 
Rrugicat qe kerkonin diell
 
Shi ne Plazh[Teater]
 
Shirat e Vjeshtes
 
Shoku yn Tili
Disney Filma
 Ferma Shqip
 
Lodrat
 
Mogli
 Epoka e Akullnajave
Downloads
 Last Uploads:
 Saimir
 Dora e Ngrohte
 Gunat Permbi Tela
 Cuca e Maleve
 Nentori i Dyte
 Edhe Keshtu Edhe Ashtu
 Tingujt e luftes
 Zonja Nga Qyteti
 Vjeshta Trendafilave
 Cifti i Lumtur
 Njeriu Me Top
 Ball Per Ball
 Ata Ishin 4
 Rugicat Qe Kerkonin Djell

Windows Vista Ultimate
VISTA vjen i aktivuar ska nevoje per serial No. apo Aktivizim No.
       

                            http://www.microsoft.net/vista

                            Kliko Ketu Per te Shkarkuar Vista

Muzike Shqiptare
 Shkarko Mp3
 
Degjo Muzike
Menu Internet
 Testo Internetin
 Radio AlbNetwork
Mirc Scripting
 Shqiponja Script
 London Vip Script
 [Klevis] Script
 Illuzion Script
 [Joni] Script
 Cakmaku Script
 Inferno Script
 Elbasani Script
 Makaveli Script
 Casanova Script
 Spider-X 3 Script
Sondazh
Votoni
Bukur Fare
0%
 0% [ 0 ]
Mire
100%
 100% [ 2 ]
Jo Keq
0%
 0% [ 0 ]
Dobet
0%
 0% [ 0 ]
Shum Dobet
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
Statistikat
Forumi ka 13 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ergys.doctor

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 10 artikuj v 8 temat
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 7 mė Tue Dec 04, 2012 7:51 pm